Balíček jógy proti bolesti zad se skvělou lektorkou jógy Nikol Maio vhodný pro začátečníky i zkušené jogíny.

∼ proti bolesti zad a pro posílení a protažení celého těla ∼

UPOUTÁVKA VIDEÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vhodné pro naprosté jóga začátečníky a i pro pokročilejší jogíny.

LEKCE JÓGY V BALÍČKU

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

JÓGA PRO BEDERNÍ ČÁST ZAD

Délka 30 min.

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

JÓGA PRO HORNÍ ČÁST ZAD

Délka 26 min.

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

PROTAŽENÍ A POSÍLENÍ CELÉHO TĚLA

Délka 35 min.

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

JÓGA NA ŽIDLI

Délka 19 min.

Cena balíčku 4 videí pro cvičení jógy online:

740 Kč

garance

CVIČENÍ VÁM PŘINESE

  • Redukci bolesti zad
  • Uvolnění pro bederní část zad
  • Úlevu pro krční páteř
  • Protažení těla a rozproudění energie
  • Zvýšení pohyblivosti a flexibility
  • Rovnoměrné posílení svalů
  • Zlepšení nálady a poté také zlepšení koncentrace

lektorka

Mgr. Nikol Maio

Jmenuji se Nikol Maio a od malička jsem prošla mnoha pohybovými aktivitami, ale jako hlavní doména byl tanec. V 15 letech jsem se dostala ke sportu pro zdravotně postižené sportovce, kde jsem poznala různorodost a přizpůsobivost sportu pro dané postižení. Měla jsem možnost zde jako mezinárodní rozhodčí navštívit dvě Paralympiády (Atény a Peking). Později jsem vystudovala FTVS, kde jsem i já prošla většinou sportů a od té doby se věnuji józe a zdravotnímu cvičení jako lektor skupinových i osobních lekcí.

Prošla jsem si prací jako manažer a produkční 2 velkých fitness a welness center, tak přesně vím, jaké jsou problémy spojené s permanentním stresem a sedavým zaměstnáním u počítače. Přes 15 let se každoročně vzdělávám jak ve funkčním fitness a terapeutických konceptech, tak v józe, která se stala mou životní cestou.

Na plný úvazek tak pracuji jako pohybový terapeut a lektor, který se snaží zkvalitňovat díky bezbolestnému pohybu, preučení špatných pohybových návyků a plynulému dechu životy dalších lidí.
Několik let školím nové Jógové lektory (dříve pro IQ Pohyb akademii, nyní pro Karma yoga školu) a snažím se jim předat můj pohled na jógové asány zdravým fyziologickým způsobem a přizpůsobené do dnešní doby. 

REFERENCE

S Niki cvičím již několik let a kromě toho, že její přístup byl vždy zaměřen zejména na mé individuální potřeby, dokázala se mnou cvičit vždy tak, že jsme se dostali mnohem hlouběji, ale přitom velice jemně a ohleduplně. Vždy odcházím plný další energie. Ta cvičení zdaleka nejsou jen o tělu, naopak právě dovednost správně při cvičení propojit duši, tělo a mysl je u Niki vyjímečná.
Pavel Křepelka, klient několik let individuálních lekcí zdravotní-terapeutické jógy
Ahoj Nikol, jsem velice spokojená s tím, jak vedeš lekce. Znovu a znovu mě udivuje, jak se změní "hodnota" cviků/poloh, když mě upozorníš na správnou pozici jednotlivých částí těla. Po lekci se cítím příjemně unavená, zároveň i protažená a "v hlavě" vyklidněná.
Martina O., klientka individuálních lekcí zdravotní-terapeutické jógy
Nikol jsem potkala v jógovém studiu Karma yoga v Praze. Měla jsem několik let zkušeností se cvičením podle ashtanga yogy, která mi po úrazu ruky a vzhledem k věku přestala vyhovovat. Yoga s Nikol mě oslovila, a to ve všech formách, které jsem s ní vyzkoušela – jin yoga, terapeutická yoga, příjemná polední yoga a v neposlední řadě i on-line kurz yogy dle ayurvedy v době, kdy jsou yogová studia uzavřena. Moc se mi líbí, jak Nikol umí cvičení na kurzech doprovodit svými znalostmi z tradiční čínské medicíny (yin yoga) a ayurvédy. Zároveň nabízí yogu pro všechny úrovně, vždy doporučí varianty pozic podle aktuálních možností klienta. Při lekci yogy s Nikol mám vždy pocit bezpečného zdravého cvičení, příjemného protažení a posílení těla, stejně jako odpoutání mysli od všedních starostí.
Iva Otevřelová, klientka několik let skupinových cvičení a workshopů
Na lekcích a seminářích jógy se setkávám s Nikol již několik let. Nikol nás dovede do hlubokého ponoření nejen v jednotlivých ásánách, ale i dovnitř sebe, do úplné klidu a uvolnění. Lekce, i když jsou nyní vedeny on line, neztrácejí na hloubce. Nikol má o lekci jasnou představu: jak na začátku uvedeme tělo do pohybu, nač se zaměřujeme v jednotlivých ásánách, jejich působení na naše tělo a v závěru přichází vedená relaxace. Líbí se mi, že se jedná o promyšleně komplexní cvičení.
Lída Šeráková, klientka několik let skupinových lekcí
Také ti chci poděkovat Nikol. Ani netušíš, jak si mne svou terapeutickou jógou obohatila a pomáháš mi sportovat ve zdraví. Každé ráno cvičím dle tvých videí. A před závody s tvými cviky aktivuji vše potřebné. Učím se stále a díky tobě mne to zase baví, jsem zdravá a posouvám své hranice. Opravdu mooc děkuji a jsem vděčná, že jsem tě poznala...
Kateřina Ježková, klientka skupinových cvičení a workshopů, triatlonistka

Cena balíčku 4 videí pro cvičení jógy online:

740 Kč

garance

Vstup pro ty, co si již videa zakoupili: