ZIMNÍ SLEVA 35%

Balíček jógy proti bolesti zad se skvělou lektorkou jógy Nikol Maio vhodný pro začátečníky i zkušené jogíny.

∼ proti bolesti zad a pro posílení a protažení celého těla ∼

UPOUTÁVKA VIDEÍ

Vhodné pro naprosté jóga začátečníky a i pro pokročilejší jogíny.

LEKCE JÓGY V BALÍČKU

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

JÓGA PRO BEDERNÍ ČÁST ZAD

Délka 30 min.

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

JÓGA PRO HORNÍ ČÁST ZAD

Délka 26 min.

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

PROTAŽENÍ A POSÍLENÍ CELÉHO TĚLA

Délka 35 min.

Balíček jógy proti bolesti zad pro cvičení jógy doma od projektu Jóga z obýváku.

JÓGA NA ŽIDLI

Délka 19 min.

Cena balíčku 4 videí pro cvičení jógy online:

690 Kč 448 Kč

Zimní sleva 35%

garance

CVIČENÍ VÁM PŘINESE

  • Redukci bolesti zad
  • Uvolnění pro bederní část zad
  • Úlevu pro krční páteř
  • Protažení těla a rozproudění energie
  • Zvýšení pohyblivosti a flexibility
  • Rovnoměrné posílení svalů
  • Zlepšení nálady a poté také zlepšení koncentrace

lektorka

Mgr. Nikol Maio

Jmenuji se Nikol Maio a od malička jsem prošla mnoha pohybovými aktivitami, ale jako hlavní doména byl tanec. V 15 letech jsem se dostala ke sportu pro zdravotně postižené sportovce, kde jsem poznala různorodost a přizpůsobivost sportu pro dané postižení. Měla jsem možnost zde jako mezinárodní rozhodčí navštívit dvě Paralympiády (Atény a Peking). Později jsem vystudovala FTVS, kde jsem i já prošla většinou sportů a od té doby se věnuji józe a zdravotnímu cvičení jako lektor skupinových i osobních lekcí.

Prošla jsem si prací jako manažer a produkční 2 velkých fitness a welness center, tak přesně vím, jaké jsou problémy spojené s permanentním stresem a sedavým zaměstnáním u počítače. Přes 15 let se každoročně vzdělávám jak ve funkčním fitness a terapeutických konceptech, tak v józe, která se stala mou životní cestou.

Na plný úvazek tak pracuji jako pohybový terapeut a lektor, který se snaží zkvalitňovat díky bezbolestnému pohybu, preučení špatných pohybových návyků a plynulému dechu životy dalších lidí.
Několik let školím nové Jógové lektory (dříve pro IQ Pohyb akademii, nyní pro Karma yoga školu) a snažím se jim předat můj pohled na jógové asány zdravým fyziologickým způsobem a přizpůsobené do dnešní doby. 

REFERENCE

S Niki cvičím již několik let a kromě toho, že její přístup byl vždy zaměřen zejména na mé individuální potřeby, dokázala se mnou cvičit vždy tak, že jsme se dostali mnohem hlouběji, ale přitom velice jemně a ohleduplně. Vždy odcházím plný další energie. Ta cvičení zdaleka nejsou jen o tělu, naopak právě dovednost správně při cvičení propojit duši, tělo a mysl je u Niki vyjímečná.
Pavel Křepelka, klient několik let individuálních lekcí zdravotní-terapeutické jógy
Ahoj Nikol, jsem velice spokojená s tím, jak vedeš lekce. Znovu a znovu mě udivuje, jak se změní "hodnota" cviků/poloh, když mě upozorníš na správnou pozici jednotlivých částí těla. Po lekci se cítím příjemně unavená, zároveň i protažená a "v hlavě" vyklidněná.
Martina O., klientka individuálních lekcí zdravotní-terapeutické jógy
Nikol jsem potkala v jógovém studiu Karma yoga v Praze. Měla jsem několik let zkušeností se cvičením podle ashtanga yogy, která mi po úrazu ruky a vzhledem k věku přestala vyhovovat. Yoga s Nikol mě oslovila, a to ve všech formách, které jsem s ní vyzkoušela – jin yoga, terapeutická yoga, příjemná polední yoga a v neposlední řadě i on-line kurz yogy dle ayurvedy v době, kdy jsou yogová studia uzavřena. Moc se mi líbí, jak Nikol umí cvičení na kurzech doprovodit svými znalostmi z tradiční čínské medicíny (yin yoga) a ayurvédy. Zároveň nabízí yogu pro všechny úrovně, vždy doporučí varianty pozic podle aktuálních možností klienta. Při lekci yogy s Nikol mám vždy pocit bezpečného zdravého cvičení, příjemného protažení a posílení těla, stejně jako odpoutání mysli od všedních starostí.
Iva Otevřelová, klientka několik let skupinových cvičení a workshopů
Na lekcích a seminářích jógy se setkávám s Nikol již několik let. Nikol nás dovede do hlubokého ponoření nejen v jednotlivých ásánách, ale i dovnitř sebe, do úplné klidu a uvolnění. Lekce, i když jsou nyní vedeny on line, neztrácejí na hloubce. Nikol má o lekci jasnou představu: jak na začátku uvedeme tělo do pohybu, nač se zaměřujeme v jednotlivých ásánách, jejich působení na naše tělo a v závěru přichází vedená relaxace. Líbí se mi, že se jedná o promyšleně komplexní cvičení.
Lída Šeráková, klientka několik let skupinových lekcí
Také ti chci poděkovat Nikol. Ani netušíš, jak si mne svou terapeutickou jógou obohatila a pomáháš mi sportovat ve zdraví. Každé ráno cvičím dle tvých videí. A před závody s tvými cviky aktivuji vše potřebné. Učím se stále a díky tobě mne to zase baví, jsem zdravá a posouvám své hranice. Opravdu mooc děkuji a jsem vděčná, že jsem tě poznala...
Kateřina Ježková, klientka skupinových cvičení a workshopů, triatlonistka

Cena balíčku 4 videí pro cvičení jógy online:

690 Kč 448 Kč

Zimní sleva 35%

garance

Vstup pro ty, co si již videa zakoupili: