BALÍČEK MEDITACÍ

s Anetou Pavlovou

∼ PRO PSYCHICKOU POHODU ∼ ÚLEVA OD STRESU, ÚZKOSTI A DEPRESE ∼

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vhodné pro každého, i pro ty z vás, kteří s meditací začínáte. 

CO NA VÁS ČEKÁ?

 • 7 vedených meditací a relaxací pro podporu životní pohody
  Meditacemi vás svým příjemným hlasem provede zkušená lektorka Aneta Pavlová.
 • Rozsáhlý bonusový materiál pro vaši podporu
  Tipy proti stresu a úzkostem, praktické instrukce k meditacím.

MEDITACE A RELAXACE V BALÍČKU

MEDITACE VĚDOMÉHO DECHU

Krátká meditace pro zpřítomnění a zklidnění 

JACOBSONOVA PROGRESIVNÍ RELAXACE

Hluboké uvolnění a redukce stresu a úzkosti

MEDITACE MILUJÍCÍ LASKAVOSTI

Rozvíjení soucitu laskavosti k sobě i k druhým

YOGA NIDRA 

Hluboké uvolnění, načerpání energie a naladění se na záměr

MEDITACE STROM

Propojení se zemí, redukce stresu a načerpání energie

HLUBOKÝ SOUCIT SE SEBOU

Meditace pro zklidnění náročných emocí a nalezení laskavosti vůči sobě samému

MEDITACE PRO KLIDNÝ SPÁNEK

Hluboké uvolnění těla i mysli a naladění se na blahodárný spánek

Cena nového balíčku 7 meditací:

690 Kč

garance
Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.

ÚČINKY PRAXE

 • Lepší zvládání stresu
 • Zklidnění nervové soustavy
 • Zmírnění příznaků úzkosti a deprese
 • Zlepšení vztahu se sebou i s ostatními
 • Dobití baterek a více energie
 • Celkové zklidnění a uvolnění
 • Klidnější a kvalitnější spánek
 • Zlepšení nálady a poté také zlepšení koncentrace
Aneta Pavlová je lektorkou meditací a jógy a pro projekt Jóga z obýváku namluvila meditační balíček pro psychickou pohodu.

LEKTORKA ANETA PAVLOVÁ

Lektorské a terapeutické činnosti se věnuji 20 let. Zaměřuji se na komunikaci, rétoriku, kreativitu a potenciál, jógu a imaginace.

Při své práci nabízím lidský a empatický přístup a využívám znalosti a zkušenosti z praxe terapeutky, lektorky, herečky a učitelky jógy.

Jsem umělecká duše, milovnice jógy a přírody. Baví mě objevovat nové možnosti s úžasem a zvídavostí. Tvořit svůj každý den s důvěrou, že život je umění a já si mohu dovolit být mistrem i začátečníkem.

Člověka vnímám jako souhru těla, duše a mysli. 

REFERENCE

Tento cyklus meditací je jedinečným darem pro ty, kteří hledají spojení sami se sebou. Meditace mi přinášejí vnitřní spojení se sebou a uklidňují mě – zvláště meditace Strom a meditace Milující laskavosti. V posledních týdnech se na světové scéně odehrává tak velké množství utrpení, že cítím, jak prostřednictvím duchovní praxe mohu změnit samu sebe, a také poslat do světa hlubší a láskyplnou úvahu o lidech. Meditace, vedené jemným, ale i sebevědomým hlasem Anety, mi dodávají sílu a víru v každém nádechu. Ve své profesi i já pracuji se svým hlasem, dechem, pohybovým divadlem a často i sama vedu skupiny, a také já sama občas potřebuji moudré vedení... V těchto meditacích získávám důvěru – věřím tomuto hlasu. Navíc už řadu let trpím nespavostí – obě meditace Yoga nidra se Sankalpou a Meditace pro dobrý spánek – mi pomáhají usnout. Meditace používám už několik týdnů, což je pro mě veliká podpora v náročném životním období. Děkuji – je skvělé, že jste s touto podporou přišly !
Ewa Zurakowskaherečka a zpěvačka
Rada cvičím podľa Vašich videí. Meditáciu som si doplnila najskôr zo zvedavosti (nikdy mi to nešlo skľudniť myseľ) ale nakoniec ma vždy tak pohltí a nabije a tak som rada že som neváhala a objednala. Využívam ju hlavne po obede keď dcéry spia a ja nemám chuť cvičiť s plným žalúdkom. Je to až magicky ukľudňujúce a občas sa mi podarí pri tom zaspať a po chvíli sa prebudím ako nová je úžastné čo dokáže s človekom urobiť taká chvilka pre seba. Robíte to výborne len tak ďalej. Namaste
Lýdia Korenová
Pouštím si meditace před spaním a musím přiznat, že pravidelně "odplouvám" někam do říše snů dříve než je povídání u konce 🙂 Uklidňující (a uspávací) jsou hlavně zvuky moře na pozadí. Velmi mi to teď pomáhá vypustit večer všechny starosti (a sledování zpráv) a naladit se na potřebný klidný spánek... Vedené meditace jsou jednoduše každodenní záchrana. Tímto děkuji!
Kristina
Ještě jsem nezvládla poslechnout všechny meditace, ale to co jsem si poslechla, se mi líbilo, splnilo to můj cíl - vydechnout od stresu, pustit negativní věci z hlavy, zrelaxovat se a odpočinout si. Líbí se mi, že jde meditace stáhnout a nejí nutné připojení k internetu, ráda využívám možnosti být offline.
Jana

Cena nového balíčku 7 meditací:

690 Kč

garance

Pokud by vám provádění vedených meditací a relaxačních technik pomáhalo zvládat stres, nebo jiné psychické obtíže a zakoupit balíček si nemůžete dovolit z důvodu finanční nouze, napište nám email na namaste@jogazobyvaku.cz. A balíček vám zašleme s větší slevou  a nebo zdarma.