Balíček jógových rozcviček pro cvičení jógy doma je vhodný pro jóga začátečníky i pokročilé jogíny.

JÓGOVÉ ROZCVIČKY PODLE ČAKER

protažení těla a posílení svalů

rozproudění energie

odbourání stresu

UPOUTÁVKA VIDEÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Délka lekcí 13 ∼ 18 minut.

Cena balíčku 6 rozcviček a bonusu:

690 Kč

garance
Balíčky jógy pro začátečníky i pokročilé jogíny od projektu Jóga z obýváku.

TÉMATA ROZCVIČEK

video 1 ∼ první čakra

stabilita ∼ kořeny ∼ důvěra

 

video 2 ∼ druhá čakra

proudění ∼ hranice ∼ radost z pohybu

 

video 3 ∼ solární čakra

vniřní oheň ∼ síla ∼ vědomí sebe

 

video 4 ∼ srdeční čakra

láska ∼ soucit ∼ spojení s druhými

 

video 5 ∼ krční čakra

krk, hrdlo, čelisti ∼ vyjadřování se a naslouchání

 

video 6 - šestá čakra

intuice ∼ porozumění celku a kontextu života

 

7 čakra ∼ meditace

korunní čakra - pochopení a čiré bytí 

 

Cvičit můžete kteroukoliv rozcvičku a v jakoukoliv denní dobu.

CVIČENÍ VÁM PŘINESE

 • Jóga z obýváku je platforma pro cvičení jógy online, pro začátečníky i pokročilé jogíny.
  Protažení těla a rozproudění energie
 • Jóga z obýváku je platforma pro cvičení jógy online, pro začátečníky i pokročilé jogíny.
  Prozkoumání tématiky čaker
 • Jóga z obýváku je platforma pro cvičení jógy online, pro začátečníky i pokročilé jogíny.
  Možnost posílit energetické centrum a část těla, které je zrovna oslabené
 • Jóga z obýváku je platforma pro cvičení jógy online, pro začátečníky i pokročilé jogíny.
  Rovnoměrné posílení svalů
 • Jóga z obýváku je platforma pro cvičení jógy online, pro začátečníky i pokročilé jogíny.
  Redukci bolesti zad
 • Jóga z obýváku je platforma pro cvičení jógy online, pro začátečníky i pokročilé jogíny.
  Zlepšení nálady a poté také zlepšení koncentrace
 • Jóga z obýváku je platforma pro cvičení jógy online, pro začátečníky i pokročilé jogíny.
  Zvýšení flexibility a rovnováhy

REFERENCE

S kurzem čakrových rozcviček jsem nadmíru spokojená, jelikož Andrea Kepková je vskutku skvělá lektorka. Je plná optimismu a její hlas je moc příjemný. Rozcvičky jsme si oblíbila samostatně i jako celek a jsou skvělým přínosem mé různorodé praxe jógy. Doporučuji všem. Jsou zajímavé, zvládnutelné a různorodé. Moc mě tento způsob přístupu k lekcím vyhovuje. Jsem moc spokojená a pokud bude další možnost dalšího balíčku nového cvičení s Andreou, beru hned.
Lenka Š.
Čakrové rozcvičky jsou absolutně skvělá věc. Ač jsem sama jógový instruktor, ráda čerpám z pro mně neprobádané oblasti. Navíc jsem máma má mateřské, tato šílená doba.. Přeji dále mnoho štěstí a úspěchů. Děkuji. Pomáháte mi.
Veronika B.
Andrejka je skvělá lektorka, která zvládne vytvořit osobní atmosféru i na online lekci, a to je podle mě hodně masterovská schopnost. Je důsledná a zároveň něžná, podporuje v praxi sebelásku, což je něco, co je pro mě a troufnu si říct, že pro většinu lidí, naprosto klíčová věc. Online kurzů se účastním už přes rok. Vlastně všech, co Andrejka pořádala :). Pozoruju, že pravidelná praxe a zařazení rituálů ∼ např. energetické očisty palo santem ráno a večer, mě vracejí vždy k sobě. Dokážu díky tomu poodstoupit od situací, které běžně řeším, být chvíli jen sama se sebou a pak se na věci dívat „ze svého středu", tak, jak je fakt vidím já, bez takového toho kolotoče vlivu ostatních. Za ten rok jsem o hodně víc v klidu a jsem k sobě laskavější. A tím, že k sobě, tak vlastně pak i k okolí :). Jsem fakt nadšená, a to si myslím, že jsem dost náročná, na lektorky obzvlášť, protože jsem sama prošla lektorským kurzem, cvičím dlouho a už jsem viděla různé styly vedení lekcí a přístupů k józe.
Tereza D.
Hrozně se mi líbí, že když jdu na lekci (online i offline), kterou vede Andrea, nemám pocit, že bych na sobě měla mít nejnovější cool jóga obleček, necítím, že bych měla něco splnit nebo něco konkrétního dokázat, přijdu tak, jak jsem, a nemám na sebe žádná očekávání, žádné nároky a přesto (!) a právě proto (!) odvádím tu nejlepší a nejpoctivější práci a dělám pokroky: na podložce, i mimo ni. Andrea mě dovedla k praktikování nenásilí, respektování vlastního těla, oslavování toho, kde zrovna je. Její lekce, a to ať se odehrávají v jakékoliv formě, jsou úžasné v tom, že nabízí přívětivý, nenucený přístup k józe, který je zároveň zcela komplexní, plnohodnotný a hloubkový: je to sranda ale zároveň velmi vážně myšlená práce, učení se, makačka. Díky vedení Áji jsem mnohem víc ukotvená v sobě a je mi se sebou dobře. Kromě toho udělám všelijaké možné smotance a zamotance, placky a želvy a stoje na hlavě a další různé vymoženosti, které moje tělo ani nevědělo, že může a strašně mě to někonečné poznávání (ještě k tomu ve fantastické komunitě, kterou kolem sebe Andrea vytvořila) baví!
Karo F.
Lektorka jógy Andrea Kepková vytvořila pro projekt Jóga z obýváku balíček jóga rozcviček s tématikou čaker.

LEKTORKA

Andrea Kepková

Andrea je certifikovanou instruktorkou jógy s jedinečnými zkušenostmi ze studia u Yogacharyi Dipendry Bhatty, Kriti Karki a Swamiho Bashu v Nepálu. Mystiku a hloubku východních učení propojuje s přístupy psychoterapie, jak jí předala terapeutka a lektorka Ashley Turner.

Andrea věří, že její empatie a vlastní zkušenost s depresí a křehkostí nervového systému je jejím největším darem ∼ i motivací učit a šířit světlo, které nalezla ve tmavých dnech.

Kromě jógy a meditací se věnuje pránájámě pod vedením Petra Čicháka, absolvovala mj. výcvik energetické psychoterapie, EFT, Reiki a hypnózy u učitelky kvantové fyziky Hany Houdové a s nadšením studuje jedinečnost ženských cyklů a pravěké ženské moudrosti a intuice s Ushou Anandi.

Cvičení Jógy z obýváku podle videí s předními českými lektory jógy.

O ROZCVIČKÁCH

Stabilita a uzemnění, fluidita a přizpůsobivost, oheň a síla i schopnost soucitu, sebe/lásky či sebevyjádření ∼ tyto krátké rozcvičky pomohou přinést a zjemnit pozornost v oblastech těla, ve kterých mají tato témata svá centra.

Mohou tak být malým úvodem do sebepoznávání a odhalování našich tendencí. Čakrové rozcvičky jsou otevřené pro všechny úrovně pokročilosti a ač jsem sama žena a rozumím nám nejvíc, určitě z nich mohou čerpat i další pohlaví.

Nechť slouží k vašemu dobru i dobru všech okolo!

Cena balíčku 6 rozcviček:

690 Kč

garance

Vstup pro ty, co si již videa zakoupili: