Balíček jógových rozcviček pro cvičení jógy doma je vhodný pro jóga začátečníky i pokročilé jogíny.

JÓGOVÉ ROZCVIČKY PODLE ČAKER

protažení těla a posílení svalů

rozproudění energie

odbourání stresu

UPOUTÁVKA VIDEÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Délka lekcí 13 ∼ 18 minut.

Cena balíčku 6 rozcviček:

690 Kč

garance

TÉMATA ROZCVIČEK

video 1 ∼ první čakra

stabilita ∼ kořeny ∼ důvěra

 

video 2 ∼ druhá čakra

proudění ∼ hranice ∼ radost z pohybu

 

video 3 ∼ solární čakra

vniřní oheň ∼ síla ∼ vědomí sebe

 

video 4 ∼ srdeční čakra

láska ∼ soucit ∼ spojení s druhými

 

video 5 ∼ krční čakra

krk, hrdlo, čelisti ∼ vyjadřování se a naslouchání

 

video 6 - šestá čakra

intuice ∼ porozumění celku a kontextu života

 

7 čakra ∼ meditace

korunní čakra - pochopení a čiré bytí 

 

Cvičit můžete kteroukoliv rozcvičku a v jakoukoliv denní dobu.

CVIČENÍ VÁM PŘINESE

 • Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.
  Protažení těla a rozproudění energie
 • Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.
  Prozkoumání tématiky čaker
 • Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.
  Možnost posílit energetické centrum a část těla, které je zrovna oslabené
 • Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.
  Rovnoměrné posílení svalů
 • Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.
  Redukci bolesti zad
 • Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.
  Zlepšení nálady a poté také zlepšení koncentrace
 • Jóga z obýváku, eshop a cvičení jógy online.
  Zvýšení flexibility a rovnováhy

REFERENCE

S kurzem čakrových rozcviček jsem nadmíru spokojená, jelikož Andrea Kepková je vskutku skvělá lektorka. Je plná optimismu a její hlas je moc příjemný. Rozcvičky jsme si oblíbila samostatně i jako celek a jsou skvělým přínosem mé různorodé praxe jógy. Doporučuji všem. Jsou zajímavé, zvládnutelné a různorodé. Moc mě tento způsob přístupu k lekcím vyhovuje. Jsem moc spokojená a pokud bude další možnost dalšího balíčku nového cvičení s Andreou, beru hned.
Lenka Š.
Čakrové rozcvičky jsou absolutně skvělá věc. Ač jsem sama jógový instruktor, ráda čerpám z pro mně neprobádané oblasti. Navíc jsem máma má mateřské, tato šílená doba.. Přeji dále mnoho štěstí a úspěchů. Děkuji. Pomáháte mi.
Veronika B.
Andrejka je skvělá lektorka, která zvládne vytvořit osobní atmosféru i na online lekci, a to je podle mě hodně masterovská schopnost. Je důsledná a zároveň něžná, podporuje v praxi sebelásku, což je něco, co je pro mě a troufnu si říct, že pro většinu lidí, naprosto klíčová věc. Online kurzů se účastním už přes rok. Vlastně všech, co Andrejka pořádala :). Pozoruju, že pravidelná praxe a zařazení rituálů ∼ např. energetické očisty palo santem ráno a večer, mě vracejí vždy k sobě. Dokážu díky tomu poodstoupit od situací, které běžně řeším, být chvíli jen sama se sebou a pak se na věci dívat „ze svého středu", tak, jak je fakt vidím já, bez takového toho kolotoče vlivu ostatních. Za ten rok jsem o hodně víc v klidu a jsem k sobě laskavější. A tím, že k sobě, tak vlastně pak i k okolí :). Jsem fakt nadšená, a to si myslím, že jsem dost náročná, na lektorky obzvlášť, protože jsem sama prošla lektorským kurzem, cvičím dlouho a už jsem viděla různé styly vedení lekcí a přístupů k józe.
Tereza D.
Hrozně se mi líbí, že když jdu na lekci (online i offline), kterou vede Andrea, nemám pocit, že bych na sobě měla mít nejnovější cool jóga obleček, necítím, že bych měla něco splnit nebo něco konkrétního dokázat, přijdu tak, jak jsem, a nemám na sebe žádná očekávání, žádné nároky a přesto (!) a právě proto (!) odvádím tu nejlepší a nejpoctivější práci a dělám pokroky: na podložce, i mimo ni. Andrea mě dovedla k praktikování nenásilí, respektování vlastního těla, oslavování toho, kde zrovna je. Její lekce, a to ať se odehrávají v jakékoliv formě, jsou úžasné v tom, že nabízí přívětivý, nenucený přístup k józe, který je zároveň zcela komplexní, plnohodnotný a hloubkový: je to sranda ale zároveň velmi vážně myšlená práce, učení se, makačka. Díky vedení Áji jsem mnohem víc ukotvená v sobě a je mi se sebou dobře. Kromě toho udělám všelijaké možné smotance a zamotance, placky a želvy a stoje na hlavě a další různé vymoženosti, které moje tělo ani nevědělo, že může a strašně mě to někonečné poznávání (ještě k tomu ve fantastické komunitě, kterou kolem sebe Andrea vytvořila) baví!
Karo F.
Lektorka jógy Andrea Kepková vytvořila pro projekt Jóga z obýváku balíček jóga rozcviček s tématikou čaker.

LEKTORKA

Andrea Kepková

Andrea je certifikovanou instruktorkou jógy s jedinečnými zkušenostmi ze studia u Yogacharyi Dipendry Bhatty, Kriti Karki a Swamiho Bashu v Nepálu. Mystiku a hloubku východních učení propojuje s přístupy psychoterapie, jak jí předala terapeutka a lektorka Ashley Turner.

Andrea věří, že její empatie a vlastní zkušenost s depresí a křehkostí nervového systému je jejím největším darem ∼ i motivací učit a šířit světlo, které nalezla ve tmavých dnech.

Kromě jógy a meditací se věnuje pránájámě pod vedením Petra Čicháka, absolvovala mj. výcvik energetické psychoterapie, EFT, Reiki a hypnózy u učitelky kvantové fyziky Hany Houdové a s nadšením studuje jedinečnost ženských cyklů a pravěké ženské moudrosti a intuice s Ushou Anandi.

Cvičení Jógy z obýváku podle videí s předními českými lektory jógy.

O ROZCVIČKÁCH

Stabilita a uzemnění, fluidita a přizpůsobivost, oheň a síla i schopnost soucitu, sebe/lásky či sebevyjádření ∼ tyto krátké rozcvičky pomohou přinést a zjemnit pozornost v oblastech těla, ve kterých mají tato témata svá centra.

Mohou tak být malým úvodem do sebepoznávání a odhalování našich tendencí. Čakrové rozcvičky jsou otevřené pro všechny úrovně pokročilosti a ač jsem sama žena a rozumím nám nejvíc, určitě z nich mohou čerpat i další pohlaví.

Nechť slouží k vašemu dobru i dobru všech okolo!

Cena balíčku 6 rozcviček:

690 Kč

garance

Vstup pro ty, co si již videa zakoupili: