SLEVA 20% ♥ slevový kód: JARO

Slevový kód zadejte hned na první stránce po přechodu do Košíku

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Témata videí:

Video 1

Délka lekce: 21 minut

Video 2

Délka lekce: 70 minut

Bonusové video: Pozdrav měsíci 

Chandra namaskar

Délka lekce: 7,5 minut

Cena balíčku videí:

 🦋 490 Kč 

Cvičení této jógy přináší:

  • Poznání svého těla a větší vnímavost k jeho fungování
  • Ukotvení v sobě
  • Zklidnění mysli a emocí
  • Radost a fyzickou vitalitu

O JÓZE PRO ZAČÁTEČNÍKY

Cílem je zvyšovat vědomí o tom, kdo jsem a kam kráčím a vybudovat dobré základy pro další práci na osobním rozvoji. Vychází z pozic klasické hatha jógy a je doplněna různými cvičeními pro rozproudění naší životní energie. Působí nejen na naše fyzické tělo, ale i na naši psychiku. Slovo jóga se překládá jako spojení.  Spojení principů fungování světa s naším vnitřním světem. A to tak, abychom žili šťastný a spokojený život bez vnitřních konfliktů, bolestí, ve zdravém těle a ve zdravých vztazích. Praxe jógy nám pomáhá uvědomovat si tyto základní principy a své vnitřní popudy, pochopit je a jednat v souladu s nimi. A na tomto základě kráčet po své cestě životem.

Nejde tedy pouze o čas strávený na podložce. Postupně bychom poznání, které prožíváme během jógové praxe, měli přenášet do každodenního života, do všech činností, které praktikujeme.

A také než začnete cvičit, zkonzultujte nejdříve vhodnost tohoto cvičení s Vaším ošetřujícím lékařem.

REFERENCE

Petřin způsob předávání jógy a výuky jógové praxe je podle mě jedinečný. Přizpůsobuje lekce nejenom ročním obdobím, měsíčním cyklům, počasí, ale hlavně individuálním potřebám každého svého žáka. Naslouchá tomu, co jí kdo říká, co kdo potřebuje, ale zároveň dokáže respektovat i mlčení, a zachovávat tak přirozený kontakt, který je alespoň pro mě u jógové praxe podstatný. Navíc Petra umí srozumitelně vysvětlit, co jednotlivé pozice tělu i mysli přinášejí, takže je člověk ochoten dělat i nenáviděnou rybu... A já rozhodně nesmírně oceňuju i nádherný chraplák, kterým k nám Petra o všech ezo- i neezo- věcech promlouvá.
Hana Prokšová
Jako dlouholetý samouk jsem se rozhodl najít někoho, kdo by dal mému cvičení formu.  A s Petrou to byla opravdu trefa do černého. Najednou i ty nejednoduší ásany dostaly nový rozměr a já z každého cvičení odcházím jako znovuzrozený, s lehkou hlavou a úsměvem v tváři. Velmi mi vyhovuje, že se držíme tradiční formy, nejsem opravdu zastáncem "západňácké" povýšenosti, která má ve své aroganci pocit, že ví jak to "vylepšit".  Celým cvičením nás Petra provádí velmi nenuceným příjemným hlasem tak přesně, že můžeme (přestože jsme všichni začátečníci) provádět polovinu cviků se zavřenýma očima a v ideálním tempu. Můžeme se absolutně spolehnout, že po náročné sekvenci přijde relaxační část vždy ve chvíli, kdy v ní začneme všichni doufat... 🙂
Martin Šulc
K Hatha józe jsem se dostala před 2 lety, kdy jsem měla veliké zdravotní problémy, pod vedením Petry jsem postupně začala víc rozumět svému tělu, ale hlavně duši. Lekce jsou vedeny s citem a hlavně přizpůsobeny individuálně. Je mou lektorkou a skvělou kamarádkou.
Martina Tionová
S Petrou cvičím už několik let. Jóga s Petrou mi dává klid... vnitřní klid... a svobodu.
Karel Všetečka
Na Péti lekce se vyplatí jít nejen kvůli jejímu srdečnému úsměvu a krásné energii, která naplní celou místnost, ale i protože v jejích hodinách si yogu užije úplný začátečník i pokročilý. Péťa je skvělá lektorka s osobitým přístupem :).
Anna Kravčuková
Když přijdu na hodinu s Péťou, co to pro mne znamená?  Těším se až vpluji do studia, dám si citronovou trávu a konečně se zastavím uprostřed rušného dne...můj dech a mé smysly se zklidní... její měkký a příjemný hlas mne vede, sleduji sebe sama, vnímám své tělo a snažím se mu porozumět...uvědomuji si jeho potřeby a touhy, protahuji se, dýchám, odpočívám a čistím svou mysl, odlétám...je to rituál, každá hodina mi přináší nový pocit a touhu jít dál..
Dana Vašíčková
Má dlouhá cesta k józe. Do svých 40 jsem joze naprosto "odolávala", byl to pro mě NEpohyb, jelikož jsem celý život zvyklá na pohyb u kterého ze mě stříká pot. Ale jelikož tomu osud chtěl tak díky mému chronickému tenisovému loktu a následně zlomeným kůstkám v kotníku mě ukázal cestu k této nádheře. Na úvod jsem měla skvělou učitelku, která mě ukázala cestu rájem a necelý rok jsem pravidelně chodila "funět", jak tomu s mojí nej kamarádkou Lindou říkáme (mimochodem právě ona mě vyzvala to jít zkusit), jelikož zde o to "funění" vážně jde. Lenka mi odešla na mateřskou a taksem se jala prozkoumat trh s jógou v Praze. Vyzkoušela jsem mnoho druhů jógy a mnoho učitelů, ale spíš jsem si ublížila (ruka) než abych našla to pravé. A teď to přijde...;-)  A zase ten osud to tak chtěl...šla jsem si do Yogacentra koupit konvičku netí. Centrum se mi moc líbilo a cestou domů jsem se dívala co je zde za hodiny, na lektory a tak a zase jsem dostala chuť začít chodit "funět"...no a narazila na Petru...a aby to ještě ten osud posunul a přesvědčil mě, že jdu opravdu správnou cestou tak jsem potkala její mamku a ta mi Petru doporučila ne jako máma dceru, ale jako fakt dobrou učitelku jógy.   No a tak k Petře chodím. Strašně se na její lekci těším a vždy odcházím s nohama dlouhýma jak Sklenaříková (bohužel pouze pocitově), vzpřímeně, s úsměvem na rtu, plná pozitiva (jak já říkám plná oranžády, kterou při tvých lekcích přijímám naprosto neskutečně), chuti do života a nejradši bych šla zachraňovat svět 🙂
Petra Hajduová
Petra je sluníčko co rozzáří Tě, Petra je pružná jako malé dítě, Petra je dívka, která uchvátí Tě, podobně jako Petra v Arábii, před kterou smeká každý, kdo ji vidí. Jóga to není jenom protažení, jóga je také pocit naplnění, jóga Ti dává sílu do dalšího dění, jóga je něco, co laciné není, jóga, ta není k zahození. Petra a jóga patří k sobě a mít je obě v dnešní době to není jenom radost z pohybu to vyzbudí v Tobě zálibu protáhnout se trochu denně a nesedět doma u pečeně.
Marta Teplá
U Petry jsem začala cvičit v září 2015 a její lekce jógy mě absolutně vyhovují. Cvičí se v malém kolektivu a lekce jsou pestré, každý týden má Petra připravenou jinou sestavu. Dbá na to abychom jednotlivé ásány prováděli správně a procvičili celé tělo. Předvede lehčí variantu pro začátečníky a těžší pro pokročilejší. Dechová cvičení na začátku, stejně tak jako relaxace na konci lekce jsou požitkem po uplynulém dni. Vždy odcházím spokojená, s protaženým tělem a vyčištěnou hlavou.
Alice Vondrušková

Cena balíčku videí:

🦋 490 Kč 

Videa jsou s krásným s hudebním doprovodem Jana Kotulána a Petra Korbeláře.

www.kotulankorbelar.cz

Vstup pro ty, co si již videa zakoupili: