Balíček jóga videí pro naprosté začátečníky i pokročilejší jogíny.

UPOUTÁVKA VIDEÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

LEKCE JÓGY V BALÍČKU

VIDEO 1

JÓGA PRO KRÁSNÉ RÁNO

Po ranním protažení budete mít slunce v duši po celý den. Délka 25 min.

VIDEO 2

POSÍLENÍ A PROTAŽENÍ

Lekce jógové terapie, do které se zamilujete. Délka 36 min.

VIDEO 3

PROTI STRESU A ÚZKOSTI

Zklidníte nervovou soustavu a zlepšíte si náladu. Délka 27 min.

VIDEO 4

JÓGA PROTI ÚNAVĚ

Nabijete se energí a posílíte svaly celého těla.

Délka 35 min.

Cena balíčku 4 videí pro cvičení jógy online:

690 Kč

garance

CVIČENÍ VÁM PŘINESE

  • Protažení těla a rozproudění energie
  • Redukci bolesti zad
  • Zvýšení pohyblivosti a flexibility
  • Vylepšení držení těla, postoje a rovnováhy
  • Rovnoměrné posílení svalů
  • Zlepšení nálady a poté také zlepšení koncentrace

LEKTORKA DANA WALKER

Jóga si mě našla při cestě do Austrálie, kterou jsem neplánovaně na více než rok zakončila v Indii. Odjela jsem na kurz angličtiny k protinožcům a skončila v Mysore studiem jógy a následně i jejím vyučováním. Do Čech jsem se před sedmi lety vracela s tím, že bych v praxi ráda pokračovala a sdílela ji s těmi, kdo o ní budou mít zájem.

Ačkoliv jsem původně studovala chata jógu a jógovou terapii, sama jsem dlouho praktikovala aštangu. Dnes od pravidelných neměných sérií trochu upouštím a zvu do své fyzické praxe více volnosti. Myslím, že ideální je používat ásanovou praxi jako nástroj k propojení se s
tělem, zvědomění jeho jednotlivých částí a následné sebe(u)vědomění se. Jóga je i není jen Óm. Spřátelit se se svým tělem a poznat ho jedobré pro všechny, protože život bez bolesti zad je tak nějak veselejší. Co bude následovat dál se ostatně ukáže samo.

REFERENCE

Na lekce jógy jsem chodila párkrát a vždy mě to utvrdilo v tom, že tento typ cvičení není pro mě. Jako poslední šanci jsem si koupila jednu hodinu u Dany a byla jsem rozhodnutí, že to bude nuda jako vždycky. O to víc mě překvapilo, když jsem na konci lekce měla o 100% lepší náladu, cítila jsem se protažená jako už dlouho ne. Dnes už je to několik let, jóga pro mě získala úplně nový rozměr a jako největší přínos hodnotím to, že jsem poznala Dnau. Dana je úžasná lektorka s velkým srdcem a čas strávený s ní má pro mě obrovský přínos. Její lekce jsou tak unikátní, že i můj manžel s ní cvičí už několikátou sezónu a poslední dva roky se k němu přidala početná skupina kolegů z práce. Moc Děkujeme Dani.
Veronika
Vždy zábavná, neotřelá, výživná, profesionálně vedená jóga. Dana je velice inspirativní, energická a motivující. Má nejoblíbenější jóga pod sluncem.
Jana
Dana Walker Macková je velmi zkušená lektorka jógy s dobrou znalostí anatomie těla, správného používání dechu i navedení k přítomnému používání mysli. Její lekce jsou někdy náročnou výzvou, vždy však zdůrazňuje princip ahimsa, neubližování si. Dokáže si vybudovat přirozený respekt, posunout vás k pokročilejším pozicím, učí jemnou hatha i náročnou aštangu.
Honza

Cena balíčku 4 videí pro cvičení jógy online:

690 Kč

garance

Vstup pro ty, co si již videa zakoupili: