JÓGA Z OBÝVÁKU

Vyplňte email a stáhněte si zdarma ebook:

Protože slunce plní naši duši světlem, životem a radostí, připravili jsme pro  vás e-knihu o tom, jak se cvičí POZDRAV SLUNCE.

PROJEKT JÓGA Z OBÝVÁKU

Rozhodla jsem se vytvořit tento projekt JÓGA Z OBÝVÁKU, protože před nekolika lety jsem prostě začala ráno cvičit jógu v našem obýváku. Moje rána bývala dost zmatená a chaotická a tak jsem si utvořila svoje ranní jógové rituály, kdy jsem třeba jen krátce před tím, než jsem vypustila svou pozornost do světa spočinula v sobě, protáhla se a spojila se se svým tělem a často taky s tím, co je pro mně v životě důležité. Hledala jsem návody a videa na internetu. Cvičila jsem podle obrázků i podle youtube. 

Teď bych ráda ve spolupráci s jógovými učitelkami, které mně inspirovaly přinášet jógové sestavy na různá témata. Začínáme Pozdravem slunci, který bude jako dárek na uvítanou ke stažení zdarma ve formě e-knihy. Chtela bych pak uvést například menstruační jógu, jógu pro uzemnění, otevření srdce, protistresovou jógu... A to ve formě krásných ilustrovaných e-knih a samozřejmě také videí.

Doufám, že tento projekt bude inspirací pro všechny, kdo se s jógou už setkali a nebo chtějí s cvičením teprve začít. 

Gabriela Ryšková / jóga z obýváku

Děkujeme Pracovišti Pohled za poskytnutí krásného prostoru pro první natáčení videí.