Jóga pro cvičení doma podle videí s báječnými českými lektory jógy.

BALÍČEK JÓGY NAMASTE

∼ PRO ZAČÁTEČNÍKY ∼ PRO ZDRAVÁ ZÁDA ∼

∼ PROTI ÚZKOSTI ∼ PROTI DEPRESI ∼

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Balíčky jógy pro začátečníky i pokročilé jogíny od projektu Jóga z obýváku.

BALÍČEK JÓGY NAMASTE

Balíčky jógy pro cvičení doma s předními českými lektory jógy, vhodné i pro jóga začátečníky.

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Krátká a snadná jóga lekce vhodná pro každého i pro naprosté začátečníky. Délka 19 min.

JÓGA PROTI BOLESTI ZAD

Rozhýbání a uvolnění ztuhlých částí těla a jemné posílení potřebných partií. Délka 30 min.

Balíčky jógy pro cvičení doma s předními českými lektory jógy, vhodné i pro jóga začátečníky.

JÓGA PROTI ÚZKOSTI

Lekce pro redukce úzkosti a stresu. Pro každého, kdo se potřebuje zregenerovat a uvolnit. Délka 24 min.

Balíčky jógy pro cvičení doma s předními českými lektory jógy, vhodné i pro jóga začátečníky.

JÓGA PROTI DEPRESI

Podpora a péče při depresích a splínu. Uvolnění a zároveň rozproudění energie v těle.
Délka 23 min.

Cena za balíček jógy:

690 Kč

Balíčky jógy pro domácí cvičení od projektu Jóga z obýváku s garancí vrácení peněz 30 dnů.

Pokud zjistíte, že zakoupené cvičení pro Vás není to pravé, máte 30 denní garanci na vrácení peněz v plné výši a to bez udání důvodu.

CVIČENÍ VÁM PŘINESE

  • Protažení těla a rozproudění energie
  • Zklidnění nervové soustavy
  • Redukce bolesti zad
  • Zvýšení pohyblivosti a flexibility
  • Vylepšení držení těla, postoje a rovnováhy
  • Rovnoměrné posílení svalů
  • Snížení hladiny stresových hormonů
  • Zlepšení nálady a poté také zlepšení koncentrace
Lektorka jógy Lucie Konigová učí jģovou terapii a ve spolupráci s Jógou z obýváku natočila spousty video lekcí jógy.

LEKTORKA LUCIE KÖNIGOVÁ

Lucie studuje, praktikuje a učí jógu a jógovou terapii v návaznosti na tradici Šri T. Krišnamačariji. Měla možnost a štěstí studovat s řadou inspirativních učitelů, jimž vděčí za mnohé (zejména Marcele Mikešové, Paddy McGrath, Susi Hately a Godfreymu Devereux). Jejími hlavními učiteli jsou Sri A. G., Indra a Ganesh Mohanovi, jež chová ve velké úctě a lásce. Zdaleka největším učitelem je jí život sám. Lucie vnímá cestu jógy jako cestu k uzdravení a osvobození, k vyrovnanosti a smíření, vnitřnímu klidu, radosti, hravosti a harmonii. Je přesvědčena, že dále a hlouběji můžeme leckdy proniknout spíše odevzdáním než úsilím. Na svých lekcích se Lucie snaží inspirovat studenty, aby se pokoušeli jít za hranice snadného a zřejmého.

REFERENCE

Setkání s Luckou považuji za osudové. Její inspirativní lekce mi otevřely zcela nové obzory a jóga pro mě začala znamenat mnohem více, než jen snahu posílit bolavé rameno. Lucčiny lekce vybízejí k zamyšlení, poznávání sebe sama a díky jejímu trpělivému a vždy optimistickému přístupu se i cesta k obtížným pozicím stává zábavnou a zajímavou. Už více než rok a půl se každou středu těším na její milý úsměv a další neobyčejný zážitek.
Kristýna Lajnerová
Balíček jógy NAMASTE s Lucií Königovou je velice příjemné cvičení, ke kterému se často vracím. Paní Lucie je také velmi příjemná a po jejím cvičení vždy cítím uvolnění a správné naladění. Přináší mi chuť a novou inspiraci, zastavení i pocit smíření a vděčnosti za vše co je. V každém dalším cvičení je možné najít nový rozměr pro sebe. Děkuji.
Zuzana Galuszková
Mám u Vás zakoupeny tři různé balíčky. S Lucií se cvičí pohodově. Má velmi příjemný, pro mne uvolňující hlas. S ní mám pocit, že mám na vše dostatek času a působí na mne uklidňujícím a relaxačním tónem. Vlastně s Lucií cvičím nejčastěji a nejraději. Vaše stránky jsou přehledně zpracované. Vše je popsané a pro mne je úžasné, že se můžu kdykoliv vracet. Děkuji za Vaši práci. Namaste.
Pavla Kohoutová
K Lucke chodím na jógu už roky. Kurzy jógovej terapie, semináre a workshopy ktoré vedie sú plné objavného a láskavého prístupu k vlastnému telu, jeho možnostiam či limitom. Na jej hodinách som začala poznávať, čo všetko môže byť jóga. Jóga sú aj tenisáky! Luckina hlboká ženská múdrosť, hravosť a pokora sú pre mňa veľkou inpširáciou a veľmi jemným spôsobom dokážu priviesť k hlbšiemu záujmu o jógu. Za tie roky je to veľa spoločných hodín a každá je iná. Lucinka stále rastie a my spolu s ňou.
Zuzana Matečná
Na Luciiny hodiny chodím moc ráda. Vždy si na nich odpočinu, načerpám energii. Luciiny hodiny mě inspirují a motivují v denním životě a to nejen cviky, ale často jejími myšlenkami, které mi tak krásně a čistě, laskavě a bez zbytečných složitostí jdou do hlavy a splývají v kontextu života.
Irena Machálková
Na hodiny Lucie se těším, protože pojímá klasické jógové pozice, tak trochu neklasickým způsobem. Vnáší do nich více hravosti a lehkosti. Ponechává nám prostor pro to vnímat pozici svým vlastním způsobem, protože neexistuje jen jeden správný postup a není jen jedna cesta. Lucie nás jemným způsobem vede k tomu, abychom sami rozpoznali, co je pro nás v danou chvíli vhodné. Její přístup mi ukazuje, jak umět balancovat (a to nejen v pozicích), jak se nebát vychýlit z rovnováhy, když je to potřeba a jak se umět vrátit zpět s lehkostí a elegancí.
Pavla Horáková

Cena za balíček jógy:

690 Kč