4 TÝDENNÍ KURZ ONLINE

ZDROJE SÍLY PRO PSYCHICKOU POHODU

ZAČÍNÁME 28. LISTOPADU 2022

můžete začít i později, dle svých možností

Zažíváte stres a potíže s úzkostí?

Chybí vám pravidelný čas na péči o sebe?

Jste často unavení a vyčerpaní?

Zažíváte náročné životní situace a nevíte, jak se zklidnit?

Možná vám připadá dávat čas sobě sobecké a spíše pečujete o ostatní.

Kdysi jsem měla velké potíže se stresem, které vyústily ve vážné potíže s úzkostí a panikou. Hledala jsem zdroje pomoci a našla jsem. Proto jsem vytvořila projekt Jóga z obýváku, kde najdete mimo jiné jógová videa s předními lektorkami jógy.

Srdečně vás zvu do 4 týdenního online kurzu

Získáte zde zdroje, které pak budete mít vždy po ruce:

• Vedené meditace a relaxace pro psychickou pohodu a uvolnění.

• Lekce jógy pro zmírnění stresu, úzkostí a pro protažení a posílení těla.

• Dechové techniky pro zklidnění nervového systému a načerpání energie.

• Praktické návody pro zlepšení vztahu k sobě a úlevu při psychickém napětí.

• Povzbudím vás, jak pomocí každodenních návyků, přispějete k většímu pocitu radosti, spokojenosti a vnitřního klidu.

úvodní video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZAČÍNÁME 28. LISTOPADU 2022

Cena kurzu 5500

Předprodej ✤ 1590 Kč

Sleva do 8. listopadu 2022

Ihned po zakoupení dostane přístup k 7 meditacím pro psychickou pohodu s Anetou Pavlovou.

CO NA VÁS ČEKÁ 

✤ Každé pondělí dostanete  ∼ "týdenní menu" vedených meditací, lekcí jógy, dechové a relaxační techniky pro uvolnění napětí a propojení se sebou. 

✤ Vždy si můžete zvolit dle svých možností, které lekce si na ten týden vyberete. Přístupy ke kurzu Vám už zůstavají.

✤ Různorodé lekce jógy z nabídky Jógy z obýváku pro redukci stresu i protažení těla.

14 vedených meditací a relaxačních technik pro uvonění těla i mysli.

Dechová cvičení pro zklidnění i pro načerpání energie.

✤ Utvoříte si "posvátný čas pro sebe" a prozkoumáte téma ranních rituálů.

✤ Ponoříte se do tématu sebelásky a sebepřijetí .

✤ Naladíte se na své vnitřní dítě.

✤ Seznámíte se s inspirací, jak se rozpomenout na své sny, vytvářet si svou vizi a prozkoumat své talenty a dary.

 NAJDETE ZDE MIMO JINÉ TYTO MEDITACE A CVIČENÍ

Získáte už navždy databázi lekcí a technik, ze které pak budete moci dlouhodobě čerpat♥

MEDITACE PRO SEBELÁSKU

MEDITACE PRO SOUCIT SE SEBOU

MEDITACE STROMU

MEDITACE PRO PODPORU ZÁMĚRU

MEDITACE PRO ODPUŠTĚNÍ

MEDITACE PRO SETKÁNÍ S VNITŘNÍM DÍTĚTEM

MEDITACE PRO KLIDNÝ SPÁNEK

JACOBSONOVA RELAXACE

YOGA NIDRA RELAXACE 

DECHOVÁ CVIČENÍ PRO UVOLNĚNÍ TĚLA A MYSLI

LEKCE PRO SEBEREFLEXI A ČERPÁNÍ INSPIRACE

JÓGA PROTI STRESU A ÚZKOSTI

Balíček jógy pro domácí cvičení jógy online s lektorkou jógy Danou Walker vhodný pro jóga začátečníky.

JÓGA PRO POSÍLENÍ A PROTAŽENÍ TĚLA

Balíček jógových rozcviček pro cvičení jógy doma je vhodný pro jóga začátečníky i pokročilé jogíny.

JÓGA PRO ENERGETICKÁ CENTRA

LEKCE RANNÍ JÓGY

a mnohé jiné...

Cvičení Jógy z obýváku podle videí s předními českými lektory jógy.

REFERENCE

Gabriele se v kurzu podařilo seskládat úžasnou mozaiku velmi účinných technik, které obohatí váš život, ať už prožíváte úzkosti, nebo "jen" pečujete o udržení své každodenní pohody. 

Kurz je plánován na 4 týdny, ale dostala jsem v něm tolik materiálů a v tak skvělé technické kvalitě, že se k nim vracím i po několika měsících od konce kurzu. 

Úvodní videa ke každému týdnu jsou nabitá praktickými radami a postupy a prosycena láskou ∼ ví, o čem mluví, a ví, že můžeme každý den dělat sami pro sebe různé kroky k tomu, abychom si sami pomohli a aby nám bylo lépe.

Mými favority jsou Meditace hlubokého soucitu se sebou a Meditace pro setkání s vnitřním dítětem. Dechová cvičení mi pomáhají se zklidnit a napojit se na sebe.

No a jóga od Jógy z obýváku je už lety prověřená kvalita, o kterou se může člověk vždy opřít. 

V dnešní záplavě seberozvojových kurzů různé obsahové i technické kvality tedy Zdroje přinášejí velmi kvalitní materiál, který je pohlazením pro duši ∼ a to i po grafické a estetické stránce.

Doporučuji tento kurz nejen těm, kteří se sebepoznávacími, dechovými a meditačními technikami a s jógou teprve začínají, ale i těm, kteří se jim už nějakou dobu věnují. Nebudete litovat. <3

∼ Lenka Dostálová

Kurz mě určitě pomohl uvolnit se a zklidnit se a pomohl mě uvědomit si spousty věcí, které kvůli dnešnímu shonu opomíjíme. Mockrát Vám děkuji za kurz a budu se těšit na další.

∼ Petra Kovaříková

Měla jsem velké problémy se spánkem, celkově psychickou únavou a bolestmi hlavy. Vytvořila jsem si tedy doma takový svůj cvičící koutek, zapálila svíčku a každé ráno si udělala jógový rituál s Jógou z obýváku. Věřte, nebo ne, ale pomohlo to! Lépe se mi spalo, celkově jsem se uvolnila. Nadšení pro jógu mi zůstalo i v novém a klidném bytě (cvičení doma je pro mě, jako mámu s malým dítětem ideální:-) ). Děkuji Vám především za to, že jsem se díky Józe z obýváku ke cvičení opět vrátila, dělá mi to nesmírně dobře! Mějte se krásně a ještě jednou děkuji!

∼ Anežka Gusarová

Meditace mi přinášejí vnitřní spojení se sebou a uklidňují mě ∼ zvláště meditace Strom a meditace Milující laskavosti. Meditace mi dodávají sílu a víru v každém nádechu. Ve své profesi i já pracuji se svým hlasem, dechem, pohybovým divadlem a často i sama vedu skupiny, a i já sama občas potřebuji moudré vedení... V těchto meditacích získávám důvěru ∼ věřím tomuto hlasu. Navíc už řadu let trpím nespavostí ∼ obě meditace Yoga nidra se Sankalpou a Meditace pro dobrý spánek ∼ mi pomáhají usnout. Meditace používám už několik týdnů, což je pro mě veliká podpora v náročném životním období. Děkuji ∼ je skvělé, že jste s touto podporou přišly!

∼ Ewa Zurakowska

Kurz mě provedl celým mým životem. Nahlédla jsem do minulosti, vytvářela vize budoucnosti a sdílela sama se sebou přítomnost. Procítila jsem, kým jsem a kde ve svěm životě se teď nacházím. Zamyslela jsem se nad tím, jak moc jsem ve svém současném bytí spokojená a co bych chtěla mít jinak. 
Podívala jsem se na svůj život z jiné strany. Zevnitř. Setkání s mým vnitřním dítětem bylo dojemné a přivedlo mě k poznání, jak málo laskavosti dávám sama sobě. A také pozornosti. Soustředím se hodně na svět venku a můj vlastní svět uvnitř navštěvuji jen zřídka. 
Najednou to bylo jinak. Prošla jsem se svým vlastním nitrem a dotkla se zevnitř svého těla. Skrze prožívání dechu, skrze jemnou jógu, skrze úžasné vedené meditace. 
Už vím, že sama se sebou a v sobě zůstanu. Můj vnitřní svět je krásný a chci mu dávat péči.
Díky kurzu jsem se mohla vrátit sama k sobě a najít spoustu pokladů. 
Díky za něj a za všechny krásné prožitky, které mi dal.
Namaste.

∼ Eva Andrés

Tento kurz vrelo doporučujem, je neuveriteľne komplexný a podporuje v nás celistvosť. Kupujete si úžasný kokteil toho najlepšieho: milé liečivé slovo, zdravie podporujúce cvičenie, krásne vedené meditácie, skvelé techniky a veľmi inšpirujúce tipy, takže opečujete zároveň vaše telo, myseľ i dušu.

Moje oči zase ocenili krásny design kurzu a nádherné videá, už len samotné pozeranie videí hlavnej témy mi prišlo veľmi liečivé. Ako maminka dvoch malých detí chcem tiež vyzdvihnúť jednoduchosť techník a praktické tipy pre zavedenie techník do denného života. Gábinkine slovo pohladí vašu dušu, podporí vás v nájdení seba samého a dodá vám energiu ísť za tým, po čom túži vaša duša.

∼ Eva Mikulka

Na videa i meditace se vždy ohromně těším. Její hlas je výjimečný svou jemností a laskavostí. Do stavu relaxace a prožívání přítomného okamžiku mě zaručeně odvane během pár okamžiků. Nejvíc jsem si zatím oblíbila sebeláskové meditace. Jsou časově nenáročné a můžu si je tak pustit klidně dvakrát denně, když vnímám potřebu se v každodenním kalupu na chvíli zastavit a vrátit do rovnováhy.

Kurz byl pro mě velkým zdrojem inspirace a především motivace k tomu začít drobnými kroky určité tipy vnášet do života. Nadchly mě lekce jógy a vedené meditace.

∼ Martina Vránková

Moc děkuji za tento kurz. Rozhodně ho neberu jako 4týdenní záležitost, ale jako určitou životní změnu, která bude trvat déle. Každopádně meditace i cvičení jsou pro mě důležitou součástí dne, kdy mohu načerpat energii ke zvládnutí náročných životních situací, a ke spokojenějšímu prožívání, míru se sebou sama i s ostatními. Namaste.

∼ Jitka Čudlá

Jóga z obýváku je naprosto suprová. Vzhledem k tomu, že jsem dlouho v práci a mám ranní i odpolední pracovní dobu tak jsem nemohla nikam docházet pravidelně, proto jsem zkusila tuto formu. Naučila jsem se v klidu a pohodě pravidelně cvičit a je to jako droga 🙂 Děkuji moc za tuto možnost.
∼ Andrea Daňková

Rada cvičím podľa Vašich videí. Meditáciu som si doplnila najskôr zo zvedavosti (nikdy mi to nešlo skľudniť myseľ) ale nakoniec ma vždy tak pohltí a nabije a tak som rada že som neváhala a objednala. Využívam ju hlavne po obede keď dcéry spia a ja nemám chuť cvičiť s plným žalúdkom. Je to až magicky ukľudňujúce a občas sa mi podarí pri tom zaspať a po chvíli sa prebudím ako nová ∼ je úžastné čo dokáže s človekom urobiť taká chvilka pre seba. Robíte to výborne len tak ďalej. Namaste
∼ Lýdia Korenová

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ

Pro každého, kdo by rád prozkoumal možnosti, jak si ulevit od stresu a úzkosti v každodenním životě a naladil se na své potřeby.

Pro vyčerpané maminky nalých i velkých dětí.

Pro toho, kdo více pečuje o druhé, než o sebe a rád by se blíže podíval, jak najít v životě více radosti a sebelásky.

Pro každého, kdo se cítí odpojený od sebe a od života, jaký by si přál žít.  Pro toho, kdo cítí, že je čas se podívat na své životní záměry a priority.

Pro ty, co se cítí často unavení a bez energie.

Pro ty, kteří se s jógou, meditacemi oblastí sebereflexe už setkali i pro naprosté nováčky.

Vhodné také při depresi. V tomto případě doporučujeme tyto techniky JAKO PODPŮRNOU TERAPII, případně se poraďte s terapeutem a nebo ošetřujícím lékařem. Pro deprese zde najdete samostatnou sekci s doporučeními a tipy.

Gabriela Ryšková

∼ tvůrkyně projektu Jóga z obýváku ∼

V roce 2015 jsem se rozhodla vytvořit projekt Jóga z obýváku, právě proto, že jsem před tím trpěla obrovským vyhořením a stresem, což byl důsledek náročného životního období. Tenkrát pro mně byla hlavní oporou praxe jógy a meditace, měla jsem obrovskou touhu sdílet tento "objev" se světem a inspirovat i další lidi. Na své cestě jsem vyzkoušela spoustu dalších technik, terapií, přečetla jsem moudré knihy. V tomto kurzu vás seznámím s velkým množstvím kvalitních a účinných praxí a inspirací pro rozvoj psychické pohody. Tyto techniky jsem používala v náročném životním období a stále používám pro každodenní ladění mojí životní spokojenosti. 

 

Přeji vše dobré! Těším se na vás!

O PROJEKTU JÓGA Z OBÝVÁKU

První nápad pro projekt se zrodil na cestě do Santiaga de Compostela před mnoha lety. Nyní podle našich videí cvičí už okolo 8500 lidí. Kombinujeme kvalitní lekce jógy, vedené špičkovými českými lektory, meditační praxi, se skvělým zpracováním videí.

 

Cílem projektu je také rozšiřovat povědomí o tom, že jóga není jen fyzické cvičení a že může být zvolena jako podpůrná terapie při zvýšeném stresu, úzkostech, depresích a jiných psychických problémech.

V KURZU SE SETKÁTE TAKÉ S LEKTORKAMI

Lektorka jógy Lucie Konigová učí jģovou terapii a ve spolupráci s Jógou z obýváku natočila spousty video lekcí jógy.

Lucie Königová

∼ jógová terapie

Šárka Soudková

∼ jógové rozcvičky a trauma jóga

Lektorka jógy Dana Walker připravila balíček jógy pro cvičení doma s názvem Jóga na pohodu.

Dana Walker

∼ jóga na pohodu

Aneta Pavlová je lektorkou meditací a jógy a pro projekt Jóga z obýváku namluvila meditační balíček pro psychickou pohodu.

Aneta Pavlová

∼ vedené meditace

Lektorka jógy Andrea Kepková vytvořila pro projekt Jóga z obýváku balíček jóga rozcviček s tématikou čaker.

Andrea Kepková

∼ energické rozcvičky

ODPOVĚDI NA MOŽNÉ OTÁZKY

✤ Vhodné pro začátečníky i ty, kteří se s jógou a meditací setkali už dávno

✤ Přístup ke všem materiálům vám zůstane, takže můžete kurz procházet svým tempem a nebo začít později

✤ Časově: Každé pondělí dostanete "menu", ze kterého si podle doporučení můžete vybrat praxe podle vašich možností a časových dispozic. 

✤ Při vážnějších psychických nebo fyzických obtížích se poraďte se svým lékařem

✤ Možnost vrácení peněz máte 14 dnů od začátku kurzu

ZAČÍNÁME 28. LISTOPADU 2022

Cena kurzu 5500 Kč

Předprodej ✤ 1590 Kč

Sleva do 8. listopadu 2022

Ihned po zakoupení dostane přístup k balíčku 7 meditací pro psychickou pohodu s Anetou Pavlovou.

Kéž jsme všichni šťastni takoví, jací jsme.

Kéž se osvobodíme od strachu a zla.

Kéž žijeme soucitně a laskavě.

Kéž je na světě mír