NOVÝ 4 TÝDENNÍ KURZ ONLINE

ZDROJE SÍLY PRO PSYCHICKOU POHODU

∼ jóga ∼ meditace ∼ spojení se sebou ∼ 

ZAČÍNÁME 8. SRPNA 2022

Zažíváte stres a potíže s úzkostí?

Chybí vám pravidelný čas na péči o sebe?

Jste často únavení a vyčerpání?

Možná máte náročné životní situace a nevíte, jak se zklidnit a najít cestu k sobě.

Znáte pocit, že svým životem pouze proplouváte a nepřibližujete se k té osobě, kterou by jste si přáli být?

Možná vám připadá dávat čas sobě sobecké a spíše pečujete o ostatní.

Neznáte možnosti, jak zklidnit svůj nervový systém a naladit se své potřeby.

Nebo máte pocit, že vás vaše okolí nepodporuje. Chcete být sami a zároveň trpíte pocitem osamělosti?

Víte o tom, že vědecké studie dnes ukazují, že mozek lidí, kteří pravidelně cvičí jógu a meditují funguje v reakci na sttres jinak?

Kdysi jsem měla velké potíže se stresem, které vyústily ve vážné potíže s úzkostí a panikou. Hledala jsem zdroje pomoci a našla jsem. Proto jsem vytvořila projekt Jóga z obýváku, kde najdete mimo jiné jógová videa s předními lektorkami jógy.

Srdečně vás zvu do 4 týdenního online kurzu

Získáte zde inspiraci, kterou pak budete mít vždy po ruce:

• Lekce jógy pro zmírnění stresu, úzkostí a pro protažení a posílení těla.

• Vedené meditace a relaxace pro psychickou pohodu.

• Dechové techniky pro zklidnění nervového systému a načerpání energie.

• Praktické návody, které vám pomohou zlepšit vztah k sobě a rovzpomenout si na své záměry a sny.

• Povzbudím vás, jak pomocí každodenních návyků, přispějete k většímu pocitu radosti, spokojenosti, vnitřnímu klidu a uvolnění.

4 týdenní kurz: 

Najdete zdroje a inspiraci, jak pečovat o sebe a svou psychickou pohodu

Kurz je naplněný lekcemi jógy, různými technikami a tipy a začíná 8. srpna 2022

CO NA VÁS ČEKÁ 

Každé pondělí dostenete  ∼ "týdenní menu" lekcí jógy, dechové techniky, relaxaci, meditaci a techniky pro navázání kontaktu se sebou. 

Vždy si můžete zvolit dle svých možností, které techniky si na ten týden vyberete ∼ k tomu dostanete doporučení. 

Témata, která prozkoumáme:

∼ TĚLO ∼ MYSL ∼ SEBEPŘIJETÍ ∼ VIZE

✤ Užijete si různorodé lekce z nabídky Jógy z obýváku pro redukci stresu i protažení těla: jógové rozcvičky, lekce trauma jógy, jógové terapie a lekce jógy pro posílení energetických center.

✤ Utvoříte si "posvátný čase pro sebe" a prozkoumáte téma ranních a večerních rituálů.

✤ Dostanete spoustu vedených meditací a relaxačních technik.

✤ Objevíte různá dechová cvičení pro zklidnění i pro načerpání energie.

✤ Naučíte se techniku ranního psaní pro vyčištění mysli a načerpání inspirace.

✤ Dostanete tipy, jak najít své pravidelné sebepečující rituály, zlepšit pocit sebelásky a jak si dávat pravidelné "rande se sebou".

✤ Naladíte se na své vnitřní dítě.

✤ Seznámíte se s inspirací, jak si rovzpomenout na své sny a vytvořit si představu o tom, jak přivést do svého života více tvořivosti.

✤ Zjistíte, co vás baví a co vám nejvíce "dělá dobře".

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ

Zejména pro každého, kdo by rád prozkoumal možnosti, jak si ulevit od stresu a úzkosti v každodenním životě a naladil se na své potřeby.

Pro vyčerpané rodiče malých i větších dětí.

Pro vystresované managerky i podnikatelky.

Pro ty, kteří se s jógou, meditacemi oblastí sebereflexe už setkali i pro naprosté nováčky.

Kurz by vás mohl posunout také pokud trpíte syndromem vyhoření.

Doporučujeme také při depresi. V tomto případě ale doporučujeme se poradit s terapeutem a nebo ošetřujícím lékařem. Pro deprese zde najdete samostatnou sekci s doporučeními a tipy.

Jóga lekce doma nejen pro ženy.

ZAČÍNÁME 8. SRPNA 2022

Běžná cena kurzu 4 800

♡Nyní v předprodeji je cena pouze 1500 Kč♡

předprodej platí do 8. července

Cvičení Jógy z obýváku podle videí s předními českými lektory jógy.

REFERENCE

Naučila jsem se v klidu a pohodě pravidelně cvičit a je to jako droga

Jóga z obýváku je naprosto suprová. Vzhledem k tomu, že jsem dlouho v práci a mám ranní i odpolední pracovní dobu tak jsem nemohla nikam docházet pravidelně, proto jsem zkusila tuto formu. Naučila jsem se v klidu a pohodě pravidelně cvičit a je to jako droga 🙂 Děkuji moc za tuto možnost.
∼ Andrea Daňková

Oceňuji kreativitu, širší kontext a promyšlenou nabídku

V opravdu široké nabídce jógových videí napříč světem internetu vidím balíčky lekcí od Jógy z obýváku jako jedinečný a originální počin. Oceňuji kreativitu, širší kontext a promyšlenou nabídku od učitelů, kteří jsou mi blízko svým pojetím pohybu i filosofie. Navíc se na celý projekt vizuálně hezky dívá, ladí mi a tím doplňuje celkový dojem a prožitek. Držím palce!
Irena Kubicová

Věřte, nebo ne, ale pomohlo to! Lépe se mi spalo, celkově jsem se uvolnila.

Ráda Vám napíši zpětnou vazbu, protože mi jóga z obýváku hodně pomohla. "Balíček pro sebelásku" jsem si koupila v době, kdy jsme se přestěhovali z klidného místa za Prahou do malého pražského bytu v rušné ulici. Měla jsem velké problémy se spánkem, celkově psychickou únavou a bolestmi hlavy. Bydlení v hlučném místě mi nedělalo vůbec dobře. Než jsem otěhotněla a nastoupila na mateřskou, párkrát jsem si byla zacvičit jin jógu a měla jsem ze cvičení tak uvolňující a uklidňující prožitek, že jsem se rozhodla, že si jógu zkusím zacvičit doma a uvidím, zda se mi alespoň trochu uleví. Vytvořila jsem si tedy doma takový svůj cvičící koutek, zapálila svíčku a každé ráno si udělala jógový rituál s Jógou z obýváku. Věřte, nebo ne, ale pomohlo to! Lépe se mi spalo, celkově jsem se uvolnila. Děsivý a hlučný byt jsme nakonec museli opustit a bydlíme jinde, ale nadšení pro jógu mi zůstalo i v novém a klidném bytě (cvičení doma je pro mě, jako mámu s malým dítětem ideální:-) ). Děkuji Vám především za to, že jsem se díky Józe z obýváku ke cvičení opět vrátila, dělá mi to nesmírně dobře! Konkrétně se mi krásně cvičí se Šárkou Soudkovou, je skvělá! Mějte se krásně a ještě jednou děkuji!

Je to dobrý stress relief.

Cvičení mi vyhovují. Je to dobrý stress relief. Vyhovuje mi cvičení v mém obýváku a hlavně i třeba na chalupě. Mám Vás všude s sebou. Moje nejoblíbenější, ale stále zůstává Let draka. Cvičí se mnou i 4letá dcera a máme u toho celkem legraci.
∼ Marta Kuchyňková

Cítím se ohebnější, pevnější a spokojenější.

Mám koupených víc "balíčků" a jsem velice spokojená. Každý den si vybírám cvičení podle nálady. Už jsem si udělala pozitivní návyk a nevynechám ani o víkendu. Každý den aspoň půl hodinky mám jen pro sebe. Při home office a distanční výuce dětí to opravdu potřebuji pro sebe, pro svůj vnitřní klid. Moc Vám děkuji. Bolela mě záda, teď je to mnohem lepší. Cítím se ohebnější, pevnější a spokojenější.

∼ Martina Leškovová

Meditace používám už několik týdnů, což je pro mě veliká podpora v náročném životním období.

Meditace mi přinášejí vnitřní spojení se sebou a uklidňují mě – zvláště meditace Strom a meditace Milující laskavosti. V posledních týdnech se na světové scéně odehrává tak velké množství utrpení, že cítím, jak prostřednictvím duchovní praxe mohu změnit samu sebe, a také poslat do světa hlubší a láskyplnou úvahu o lidech. Meditace, vedené jemným, ale i sebevědomým hlasem Anety, mi dodávají sílu a víru v každém nádechu. Ve své profesi i já pracuji se svým hlasem, dechem, pohybovým divadlem a často i sama vedu skupiny, a také já sama občas potřebuji moudré vedení... V těchto meditacích získávám důvěru – věřím tomuto hlasu. Navíc už řadu let trpím nespavostí – obě meditace Yoga nidra se Sankalpou a Meditace pro dobrý spánek – mi pomáhají usnout. Meditace používám už několik týdnů, což je pro mě veliká podpora v náročném životním období. Děkuji – je skvělé, že jste s touto podporou přišly !

∼ Ewa Zurakowska

Je úžastné čo dokáže s človekom urobiť taká chvilka pre seba.

Rada cvičím podľa Vašich videí. Meditáciu som si doplnila najskôr zo zvedavosti (nikdy mi to nešlo skľudniť myseľ) ale nakoniec ma vždy tak pohltí a nabije a tak som rada že som neváhala a objednala. Využívam ju hlavne po obede keď dcéry spia a ja nemám chuť cvičiť s plným žalúdkom. Je to až magicky ukľudňujúce a občas sa mi podarí pri tom zaspať a po chvíli sa prebudím ako nová –je úžastné čo dokáže s človekom urobiť taká chvilka pre seba. Robíte to výborne len tak ďalej. Namaste
∼ Lýdia Korenová

Gabriela Ryšková

∼ tvůrkyně projektu Jóga z obýváku ∼

V roce 2015 jsem se rozhodla vytvořit projekt Jóga z obýváku, právě protože jsem před tím trpěla obrovským vyhořením a stresem, jako důsledek náročného životního období. Tenkrát pro mně byla hlavní oporou praxe jógy a meditace, měla jsem obrovskou touhu sdílet tento "objev" se světem a inspirovat i další lidi. Na své cestě jsem vyzkoušela spoustu dalších technik, terapií, přečetla jsem moudré knihy. V tomto kurzu najdete inspiraci a praxe, které jsem používala v náročném období a stále používám pro každodenní ladění mojí životní pohody. 

 

Kromě projektu Jóga z obýváku jsem také mámou a ilustrátorkou. Miluju cestování a nikdy mně nepřestane udivovat ten obrovský zázrak jménem život, který nás každý den obklopuje.

 

Přeji vše dobré! Těším se na vás!

O PROJEKTU JÓGA Z OBÝVÁKU

První nápad pro projekt se zrodil na cestě do Santiaga de Compostely před mnoha lety. Nyní podle našich videí cvičí už okolo 8500 lidí. Snažíme se představovat jógu srozumitelnou a kreativní formou. Kombinujeme kvalitní lekce jógy, vedené špičkovými českými lektory, meditační praxi, se skvělým zpracováním videí, ilustracemi a hudbou. Záměrem je zprostředkovat lekce jógy, každému, kdo rád cvičí z pohodlí domova, a nebo nemá možnost docházet na vedené lekce do studia.

 

Cílem projektu je také rozšiřovat povědomí o tom, že jóga není jen fyzické cvičení a že může být zvolena jako podpůrná terapie při zvýšeném stresu, úzkostech, depresích a jiných psychických problémech.

V KURZU SE SETKÁTE TAKÉ S LEKTORKAMI

Lektorka jógy Lucie Konigová učí jģovou terapii a ve spolupráci s Jógou z obýváku natočila spousty video lekcí jógy.

Lucie Königová

Šárka Soudková

Barbora Hu

Aneta Pavlová je lektorkou meditací a jógy a pro projekt Jóga z obýváku namluvila meditační balíček pro psychickou pohodu.

Aneta Pavlová

Lektorka jógy Dana Walker připravila balíček jógy pro cvičení doma s názvem Jóga na pohodu.

Dana Walker

Lektorka jógy Andrea Kepková vytvořila pro projekt Jóga z obýváku balíček jóga rozcviček s tématikou čaker.

Andrea Kepková

ODPOVĚDI NA MOŽNÉ OTÁZKY

✤ Přístup ke všem materiálům vám zůstane

✤ Časově: Každé pondělí dostanete "menu", ze kterého si podle doporučení můžete vybrat praxe podle vašich časových dispozic

✤ Možnost vrácení peněz máte 14 dnů od zakoupení kurzu.

✤ Vhodné pro začátečníky i ty, kteří se s jógou a meditací setkali už dávno

✤ Při vážnějších psychických nebo fyzických obtížích se poraďte se svým lékařem

ZAČÍNÁME 8. SRPNA 2022

Běžná cena kurzu 4 800

♡Nyní v předprodeji je cena pouze 1500 Kč♡

předprodej platí do 8. července

Kéž jsme všichni šťastni takoví, jací jsme.

Kéž se osvobodíme od strachu a zla.

Kéž žijeme soucitně a laskavě.

Kéž je na světě mír